На главную
Русский English
ГоловнаДержавні підприємства ІнститутуДержавне підприємство "РАДМА"

Державне підприємство "РАДМА"

Державне підприємство
"РАДМА"
Інституту фізичної хімії ім.Л.В.Писаржевського
НАН України.

Директор підприємства - ШЛАПАЦЬКА Валентина Василівна
кандидат хімічних наук
Проспект науки,31 м. Київ 03039 Україна
тел./факс: +38(044)525-72-45,
e-mail:
admini@inphyschem-nas.kiev.ua

Основні напрямки діяльності:

— Розробка та впровадження новітніх екологічно чистих технологій стерилізації дослідних та промислових партій медичних виробів та матеріалів, а також знезараження бактеріологічних середовищ та продуктів споживання.
— Розробка та впровадження нових електрофізичних технологій модифікації полімерних матеріалів.
— Розробка та впровадження технологій регенерації гумових відходів для подальшого використання при виробленні герметиків та мастик.
— Проведення випробувань захисних властивостей композиційних матеріалів від радіаційного впливу, а також радіаційної стійкості приладів.

Підприємство пропонує:

— Послуги по стерилізації широкого асортименту медичних виробів (пристроїв для переливання інфузійних розчинів та крові, бинти, вата, медичний інструментарій, вироби для стоматології, шовний матеріал для хірургії, ортопедії, кардіології, одноразова білизна, оглядові набори для гінекології).


— Послуги по знезараженню медичних препаратів (лактоза, фруктоза, амілаза, мальтоза, біфідум бактерім, антибіотики, сухий порошок яблук та іншої рослинної сировини).


— Технологію модифікації полімерних матеріалів (термоусадкові поліетиленові трубки, плівки, термоусадкові плівки та трубки з нанесеним герметичним шаром, самозатухаючі поліетиленові вироби, вироби з поліетиленів, пропіленів, полівінілхлоридів різного призначення).


— Послуги по електронно-променевій модифікації полімерних плівок «Темп», муфт і замків для герметизації та ізоляції нафто-газоапроводів та їх стиків.

— Екологічно чисту та безвідходну технологію регенерації відпрацьованих гум та відходів гумової промисловості (камери, діафрагми та ін.) з одержанням бутилрегенерату - універсального матеріалу з широким діапазоном пластоеластичних та фізико-механічних властивостей